Sosyal Medya

Facebook yeni şeffaflık özelliğini duyurdu

Sosyal medya şirketi yöneticileri Cuma günü, siyasi reklam alıcılarını federal seçimlerde doğrulayacaklarını ve bu sayede doğru ad ve yerleri göstermelerini istiyorlar. Site ayrıca, kullanıcıların reklamları tıklayıp arkalarında kimlerin olduğunu öğrenebilecekleri yeni grafikler oluşturacak.Facebook'un reklam ürünlerinden sorumlu başkan yardımcısı olan Rob Goldman, şirketin siyasi olmayan tüm reklamverenlerin bile bir sayfayla ilişkili olduğu yeni şeffaflık araçları oluşturduğunu ve kullanıcıların hepsini görmek için (daha&helliip;)

önce , Dilaver AJDER tarafından
Sosyal Medya

Sosyal Medyada Viral Olmak İçin 10 Sır

Kitleniz sosyal medyada. Yakın geçmişteki bir PEW araştırmasına göre, Birleşik Devletlerde yaşayan insanların yaklaşık yüzde 70'i en az bir sosyal medya ağı kullanıyor. 2,5 milyardan fazla kişi (hızla büyümekte olan bir sayı), dünya çapında sosyal ağlarda. Bu dijital çağda bir girişimciyseniz, sosyal medyada olmalısınız. Bir viral pazarlama kampanyası oluşturmak, sosyal medyanın gücünü kullanarak marka bilinirliği yaratmanın harika bir yoludur. Doğrudan markayla ilgili iki kişi bir içerik paylaşıyorsa ve bu sayı 30 katına çıkarsa, içeriği bir milyardan fazla kişinin paylaşacağı anlamına gelir. Viral pazarlama, işletmeler için güçlü bir araçtır. Facebook ve Lyft gibi kuruluşlar (diğerleri arasında olduğu gibi) hızla yeni müşteriler (daha&helliip;)

önce , Dilaver AJDER tarafından
Sosyal Medya

Snapchat, Bitmoji’yi Dünya Objektifleriyle gerçek dünyaya getiriyor

Snapchat’ın Dünya Objektifli özelliği, genişletilmiş gerçekliği ve akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak çevrenizdeki dünyaya akıllıca filtreler uyguluyor ve şimdi uygulama Bitmoji’ye bu özelliğe destek ekliyor. Bu, o animasyonlu avatarları kendiniz alıp çevrenizde bırakabileceğiniz anlamına gelir. Hem Bitmoji Daha fazlasını oku…

önce , Dilaver AJDER tarafından