Excel Eğitim Dersleri Eğitim Video serisinin bu videosunda – Ms Office Excel içerisinde ingilizcesi Database Functions olan Veritabanı Fonksiyonlarından VSEÇMAK Fonksiyonu ve VSEÇMİN Fonksiyonu ve VSEÇORT Fonksiyonları ile şarta veya şartlara göre en büyük en küçük veya ortalama alma gibi işlemleri veritabanı fonksiyonları işlevleri ile inceleyip kullanım çeşitlerini bol örnekler le öğreneceksiniz.

Bu Excel dersleri eğitim setine sitemin ana sayfasındaki Ücretsiz Excel Eğitimi Dersleri sayfasından ya da Youtube üzerindeki Degarado isimli kanalımdan Sıfırdan MS Office Excel Eğitimleri oynatma listesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine Youtube kanalımdan Excel ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Excel’de VSEÇMAK – VSEÇMİN – VSEÇORT Fonksiyonları Veritabanı Fonksiyonları

WEB Sitemdeki ve Youtube kanalımdaki tüm içerikleri tamamen ücretsizdir. Ancak ben bu işlem için oldukça zaman ve emek harcıyorum. Sizlerden beklentim dua ve paylaşımlarınızdır. Fakat azda olsa işinize yaradıysa ve ben de destek olmalıyım derseniz hesap bilgilerim aşağıdadır.
DİLAVER AJDER – TR84 0020 5000 0068 5515 9000 02

1 yorum

Murat · 25 Ekim 2022 18:06 tarihinde

Hocam öncelikle anlatımınız için teşekkürler. Burada koşullardan birinin sonucu eğer sıfır ise sonuç sıfır mı oluyor yoksa diğer koşulları baz mı alıyor? Çünkü en son yaptığınız örnekte A firmasının yeşil ürünü yok.

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.