En son ne zaman gerçekten dalmış ve bir etkinliğe girmiştiniz? Dikkat çeşitleri buna “akış” derler ve pozitif psikologlar, bu mutlak katılım durumu, mutluluk hakkında konuşurken gerçekten ne demek istediğimizi söyler. Project Cars 2, şimdiye kadar oynadığım en zorlayıcı sim oyuncusu, olumlu bir psikologun hayalidir.

Tüm asistanlar kapalı ve iyi bir yarış tekerleği takılıyken, otomobile geri bildirimlerin fısıltılarına yanıt olarak çok fazla çekici dikkat, çok fazla mikro ayarlama yapmanız gerekiyor; bu da sizin için bir şey düşünmekten başka beyin gücüne sahip değil. Zolder’da son dönüşün etrafındaki Audi R18. Bu benzetim seviyesi, gerçekten beklediğiniz gibi, Project Cars 2’nin taç mücevheri. Sürüş, 2015’in atasından çok daha fazla kendi içsel sevinci ve bu ellere rFactor 2 ve iRacing’in rakiplerine göre daha iyi.

Bununla birlikte, devam edip

a) kendi asistanı kullanıyorsanız ve / veya

b) bir tekerleğin yerine bir ped ile yarışırsanız, kendi kişisel feragatnamenizi ekleyebilirsiniz. Her ikisi de, zaman zaman Kontrolör ayarlarımı değiştirebildiklerim ve yarışmayı duyarlı kılan ancak aşırı talebe cevap vermeyen asist dengesini bulabildiğim Project Cars 1’de bazen doğruymuşlardı. Bu tür ayarlar Project Cars 2’nin menülerinde olabilir, ancak henüz bulamadım. Bunun yerine, aşırı gergin bir kararlılık kontrolü, bir dönüşten kaçınmak için arabayı durma noktasına getirirken ya da understeer’in yolcu gemisi seviyelerini oluştururken, arka uçunu kaybettiğimde etkili biçimde bir sopayı kurtarmak için ped randevusu çok titiz buluyorum.

Diğer bir deyişle, sıradan yarışçıyı endişelenmemek, Project Cars 2’nin sunduğu şeylerin keyfini çıkarmanın tek yolu. Muhtemelen hedefe kitlenip çoğuna hayır demek değildir, ancak yine de ilk oyundan gelen tuhaf bir gelişmedir. Şans eseri, sürüşün sırf sevinci bu kez daha fazla lezzete kavuşuyor. Slightly Mad’in netice sürüşünün birkaç farklı sürüş disiplinine VE derinlemesine uygulandığı gerçeği, kariyer modunda sizden önce sarkmanızın sadece bir havuçtan daha fazlasını sunuyor. Lisanslı Indycars’la biraz zaman ayırın, onların zayıf yönlerini öğrenin, taslak hazırlama, Indianapolis Speedway’i ziyaret edin ve lastiklerin daha fazla kavrama sunması için kauçuk sürükleme yapmasını ve ralli çapraz otomobilinde gevşek yüzey yarışlarına atlamanın farklı bir oyun gibi geldiğini fark edin. Güç kaygısından endişe ettiyseniz, buz gibi yarış malzemeleri birazcık hissettim: yapma.

Bununla birlikte, açık tekerlek, turne, dayanıklılık, ralli ve GT yarışları kariyer modunda daha iyi seçildi, çünkü sezondan sezona daha net ve daha belirgin yollar sunan daha az sayıda disiplin, son oyundaydı. Davetiyeli etkinlikler artık kilidini açtıktan sonra herhangi bir noktaya girebilir, bu nedenle mevsimlere göre ilerleme silinmez. Kariyer modu yapısı o zaman kesin bir gelişmedir.

Oyun motorunun kare hızınız için de geliştirilmiş olması. GTX 1070, her şeyin 1600p’de döndüğünü idare edebilir. Bu son oyunda belirgin bir performans artışı olmasına rağmen, aracın güzelliği için atılan adımlar kadar derin değil. Yine de, iz tarafı ve kokpit ayrıntıları gözde kesinlikle daha kolay ve ilk oyun serbest bırakıldıktan iki yıl sonra Quasimodo’yu zor durumda bırakıyor. Her ne kadar bu netice bu temel üzerine inşa edilmiş tüm yollar için, orijinal halen devam edecek bir şey var: böcekler ortadan kaldırılmış durumda. Yazım esnasında, Proje Otomobilleri 2, düzgün bozulma ile fırlatma sırasında dondurulur ve daha az sıklıkta tekerlek konfigürasyon özelliklerini değiştirir gibi görünüyor, böylece korkunç understeer, orta yolda taze lastiklerin bir açılış kucağında patlayabilir veya kuvvet geri bildirimi olabilir kaybolmak. Bir başka yerde, bir uygulama veya eleme oturumu sırasında ‘atlama atlamak’ vuruşu, gerçekte bir çıkışı tahrik etme zamanı olmasa da yeni bir tur atmanın zamanı olmasa bile tüm AI sürücülerinin dört saniyede bir hız kazandığını görecektir. Oyundan Görüntüler:

 


1 yorum

Baykoca · 22 Eylül 2017 17:33 tarihinde

Bilgi sahibi oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.