Fıkralar

Nasrettin Hoca

Nasrettin Hoca

nasrettinNasrettin Hoca pazarda zeytin satıyormuş...İki üç sokak ileride oturan yarıbuçuk tanıdığı bir kadın gelmiş.Kadın: - Zeytinin iyi mi?Hoca: - Tadına bak.Kadın: - Ben orucum.Hoca: - Madem oruçlusun zeytini al git parasını sonra ver.Hocanın birdenbire aklına düşmüş; Ramazanlık değilmiş çünkü...Hoca: - Tuttuğun oruç ne orucu ki? (daha&helliip;)

önce , Dilaver AJDER tarafından
Fıkralar

Tren Kaçtı

Tren Kaçtı (=Temel ve arkadaşları tren istasyonuna gitmişler. İçlerinden biri gişeye yaklaşıp bilet almış ve trenin kalkmasına ne kadar zaman olduğunu sormuş.-Bir saat on beş dakika...Arkadaşlarına dönmüş:-Daha çok var, hadi gidip şu karşıki kafede çay içelim..Oradan buradan derken lâf lâfı açmış... Birden tren düdüğüyle kendilerine gelmişler. Koşarak dışarı fırlamışlar ama, nafile... Tren kaçmış..Sormuşlar: (daha&helliip;)

önce , Dilaver AJDER tarafından
Eğlence

itiraf.com’dan

 itiraf.com'dan ilginç itiraflar
Kaşındım"Seni çok seviyorum aşkım." dedim."Sırtımı kaşısana." dedi. Kaşıdım, biliyorum kendim kaşındım.
Aklını seveyim Lokum
Ablam kedisi Lokum'dan masa örtüsünü isteyince kedi koşup ağzında sürüyerek getirdi ya, ben bunu gördüm ya, iki tane faksı getirmeye üşenen o stajyerler ve ofisboylar, yandınız söyleyeyim!
Şüphe
Kayınvalidem benim iyi ve becerikli bir ev hanımı olacağıma eminmiş. Çünkü ben annemin kızıymışım. Bir şüphe içimi kemiriyor; ya ev işlerini ve yemek yapmayı sevmeyen, beceremeyen babaanemin torunuysam?

önce , Dilaver AJDER tarafından
Eğlence

Annelerimizden öğrendiklerimiz..

Annelerimizden öğrendiklerimiz..Anneler neden ıspanaktan yanadır ve neden ıspanak bitirilmeden masadan kalkmak yasaktır hala bilmiyoruz ama; sanki anne olmanın şartıymış gibi söyledikleri öyle şeyler var ki çoğumuz aynı şeyleri duymuşuzdur...Belki komik ve manasız ama bakın aslında annelerimizden neler öğrenmişiz :)1) İYİ YAPILMIŞ BIR İŞİ TAKDİR ETMEYİBana bakın, gidin birbirinizi dışarda gebertin, evi daha yeni temizledim..! (daha&helliip;)

önce , Dilaver AJDER tarafından