Merhabalar bu hakkımda yazısında gerçekten kendi hakkımda biraz yazmak istedim.

 

1978 yılında Eskişehir’de dünyaya geldim. Uzun yıllar Kütahya’da ikamet ettim. Şu an İstanbul’da yaşamıma ailem ile birlikte devam etmekteyim. Çok sevdiğim bir eşim ve dünyalara değişemeyeceğim iki  oğlum var.  Büyük olanın adı Yunus Emre Ajder. Küçüğümün adı ise Oğuz Kerem Ajder.

Gençlik yıllarımda bir çok aktiviteler de bulunmuştum. Futbol, Hentbol, Koşu, Yüzme, Karate, Satranç gibi spor dallarında hatırı sayılır dereceler elde ettim. Bunlar haricinde de değişik uğraşlarım oldu.

Üniversite yıllarımda tatlı bir hastalığa, şeker hastalığına yakalandığım için vücut uğraşlarımı bırakmak zorunda kaldım.

Çalışma hayatım boyunca çok değişik işlerde bulundum. Rabbim onlardan razı olsun, benim sevgili ailem sayesinde çocuk yaşlarda iş hayatına girdim. Çocuk yaşlarımda dış dünyayı öğrenmem ve hayata daha kolay alışabilmem için sürekli kontrollü bir şekilde ufak tefek işlere beni yönelttiler. Şimdi onlara ne kadar dua etsem azdır.

Sonraları destekleri sayesinde gazete dağıtım şirketinde, kitap sektöründe, Yerel bir TV’de, Büyük bir bilgisayar firmasında çok çeşitli görevlerde bulundum. Uzun bir süre kendi açmış olduğum iş yerimde “Başarı Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri” işletmenlik yaptım. Kütahya İl Sağlık Müdürlüğünde kısa bir dönem bilgi işlem bölümünde hizmet yaptım. Özel ama, benim için çok özel bir sektörde 8 sene boyunca çalıştım. Daha sonra hem kendimi denemek için hemde ya tutarsa niyeti ile girmiş olduğum sınav sonucu memurluğa hak kazandım ve şu anda belediye bünyesinde memurluk görevindeyim. Gerçi yaptığım bütün işlerimde işime aşık bir şekilde çalıştığımı söyleyebilirim.

Çocukluğumdan beri Kitap ve Bilgisayara aşırı bir düşkünlüğüm var diyebilirim. Rabbime şükürler olsun çoğu işim de her iki merakımı bir arada yürüteceğim işlerimden di. Şu anda ise şimdiye kadar hiç ilgi duymadığım vede hakkında bilgi sahibi olmadığım bir bölümde görev yapmaktayım. Ancak her ne kadar uzun zaman geçmemiş olsa da şimdiden bu işi de öğrenme isteğim arttı ve sevmeye başladım diyebilirim. Ne de olsa insan yaptığı işden sıkılmaması vede zorlanmaması için, işini  sevmek ve bilmek zorunda.

Kurmuş olduğum bu web sitemi bir çok kişiye internet sitesi yaptıktan sonra neden benimde bir tane olmasın düşüncesiyle kurdum.

Madem bir site kurdum sitemde insanlara yararlı paylaşımlarda da bulunmalıyım düşüncesiyle Teknoloji, Aile ve Çocuk, İslam üzerine, Şeker Hastalığı, Kişisel Yazılarım ve Yararlı herşeyi sizlerle paylaşmayı kendime bir görev görüyorum.

İnternet siteme vereceğiniz destek için ise şimdiden hepinize teşekkürlerimi bildirmek isterim.

39 yorum

melek ışık · 13 Aralık 2022 21:18 tarihinde

4 yıllık işimi bırakıp risk alıp kpss ye hazırlandım , boş durmamak adına iş başvuruları yaparken excel öğrenmenin fark yaratacağını düşünürken sizleri buldum . Hakkkımda kısmını okuyup dayanamayıp yazıyorum . videolara göz atarken kesinlikle bir baba dediğim ve haklı çıktığım naifliğiniz , iyiliğiniz pozitifliğiniz için teşekkür ederim. Videoları bitirince de tekrar yorum yazmak için sabırsızlanıyorum. Hedeflerinizin amaçlarınızın gerçek olması dileğiyle .
Es es den selamlar 🙂

Anonim · 17 Ekim 2022 15:52 tarihinde

hocam merhabalar excelde 2 kitap ta veriler var bu verilerin bazıları farklı mesela adı soyadı aynı ama yaşı yanlış girilmiş yada tcsi bunu bulan bir makroyu nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler ve sağlık diliyorum.

Halil Erdoğdu · 05 Eylül 2022 12:30 tarihinde

İyiki varsınız Hocammmmm

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.