Dijital pazarlama okulu ihtiyaç duyulan online eğitimleri kolayca ayağımıza getiren büyük bir kuruluş olarak liderler sahnesindeki yerini alıyor. Her yaştan kullanıcının kolayca erişebildiği ve anladığı bu eğitimler uygun fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor. Kullanıcılar platforma kayıt olduktan sonra diledikleri eğitimi seçebiliyor. Kullanıcılar aldıkları eğitimlerle hem kariyer hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor hem de dijital ortamın nimetlerinden faydalanıyor. Yüksek getiriye sahip bu eğitimler kullanıcıların CV’sine eklenebiliyor. Uygun rakamlarla alıcılarıyla buluşan eğitimler uzman eğitmen kadrosuyla veriliyor. Satış bedelleri kullanıcıların cebini yakmıyor. Dijital pazarlama okulu eğitim içeriklerinin kalitesi ve yetkinliği ile kullanıcılarından tam puan alıyor.

Dijital Eğitimlerle Bir Adım Önde

İleri düzey Google Ads eğitimleri sunan Dijital pazarlama okulu, reklamı ve reklamın satış üzerindeki gücünü anlatıyor. Kullanıcılar isterlerse büyük dijital marketlerin yöneticilerinin veya üst düzey çalışanlarının vermiş olduğu eğitimleri satın alabiliyor. Ünlü isimler ileri düzey Facebook ve Instagram reklamcılığı, SEO eğitimi gibi satışa yönelik sanal medyayı kullanıcılarına öğretiyor. Seçkin eğitmen kadrosuna sahip okul, vermiş olduğu ileri düzey eğitimler ile kullanıcılarının kariyerlerinde büyük rol oynuyor. Rakiplerinden farklı olmak ve öne geçmek isteyen herkese başarının anahtarını sunuyor. Reklam ve sanal medyanın gücünü keşfeden kullanıcılar kendileri ve firmaları için farklı görüşlere sahip oluyor. Analitik düşünmeye teşvik eden bu eğitimler dijital pazarın nimetlerinden faydalanmayı öğretiyor.

Dijital pazarlama okulu Analytics Akademi’deki eğitimlere hemen göz atın: https://analyticsakademi.com/

Kurumsal Firmalara Yönelik Eğitimler

Dileyen kurumsal firmalar için de eğitimler sunan Dijital pazarlama okulu farklılığını ispatlıyor. Alanında uzman 23 eğitmen kadrosuyla uygulamalı eğitimler sunan okul, firmaların ihtiyaç duyduğu alanlara özel eğitimler verebiliyor. SEO eğitimleri, Google Analytics eğitimleri, sosyal medya eğitimleri, viral pazarlama, video reklamcılığı, online itibar yönetimi ve dijital PR gibi önemli konularda eğitimler veren Dijital pazarlama okulu firmalara dijital dünyanın kapılarını aralıyor. Kurumlar ihtiyaç duydukları eğitimleri başvuru formunu doldurarak arzu edebiliyor. Tanınmış büyük firmalarla iş ortaklığı kuran Dijital pazarlama okulu gücünü ve kalitesini ispatlıyor. Birçok kurumsal firma bulundukları pazarda kalıcı olmak ve kar marjlarını artırmak amacıyla bu eğitimleri alıyor.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.