Excel Eğitim Dersleri – Ms Office Excel ile basit bir şekilde aylık gelir gider tablosu nasıl kolayca oluşturulur bunu öğreneceğiz. Bu ders sırasında basit tablo oluşturma yöntemlerini öğrenebileceğiniz gibi farklı fonksiyonları da bir arada kullanabilmeyi öğreneceksiniz.

Excel Eğitim Derslerinin Bu Bölümünde Yer Alan Konular

  • Excel’de tablo oluşturma kısayolları ile birlikte
  • Excel’de formül kullanma
  • Excel’de Alttoplam İşlevi
  • Excel ‘de toplama çıkarma işlemleri
  • Excel hücrelerini biçimlendirme
  • Excel hücrelerine dolgu rengi ekleme
  • Excel hücrelerinin yazı rengini değiştirme
  • Excel’de satırları ve sütunları dondurmayı
  • Excel’de gelir gider tablosunu hazırlamayı

Videonun hemen altında indirebileceğiniz hazır dosyayı da bulabilirsiniz.

Bu Excel dersleri eğitim setine sitemin ana sayfasındaki Ücretsiz Excel Eğitimi Dersleri sayfasından ya da Youtube üzerindeki Degarado isimli kanalımdan Sıfırdan MS Office Excel Eğitimleri oynatma listesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine Youtube kanalımdan Excel ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Excel’de Basit Aylık Gelir Gider Hesaplama Tablosu Kolayca Oluşturma

WEB Sitemdeki ve Youtube kanalımdaki tüm içerikleri tamamen ücretsizdir. Ancak ben bu işlem için oldukça zaman ve emek harcıyorum. Sizlerden beklentim dua ve paylaşımlarınızdır. Fakat azda olsa işinize yaradıysa ve ben de destek olmalıyım derseniz hesap bilgilerim aşağıdadır.
DİLAVER AJDER – TR84 0020 5000 0068 5515 9000 02

1 yorum

Fatih · 27 Temmuz 2021 22:53 tarihinde

Merhaba,
Bir excel çalışma sayfasında farklı sekmelerde yer alan veriler var. Bu farklı sekmelerden bir tanesinde 2 sütunda herkesin veri girebilmesi için yetki vermek istiyorum. Diğer tüm sekmeler de ise sadece bir kişiye veri girişi için yetki vermek istiyorum. “Kullanıcıların aralıkları düzenlemesine izin ver” butonu ile sağlanabiliyor. Fakat exceli share point (bulut) üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşarak ortak kullanım alanında kayıtlı olarak tutmak istiyorum. “Kullanıcıların aralıkları düzenlemesine izin ver” sekmesinde şifre ile sağlandığı için link üzerinden tarayıcı ile excel açıldığında korumalı olduğu için hiçbir değişiklik yapılamamaktadir. Nasıl sağlanabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.