Ücretsiz MS Excel Dersleri ve Sıralı Excel Eğitim Videoları

Açıklama

Microsoft Excel, Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Mac OS X için yazılan ve dağıtılan ticari bir elektronik tablo uygulamasıdır. Microsoft Excel, hesaplama ve analiz yapabilen bir elektronik tablo aracıdır. 

Bu eğitim, İş hayatında, öğrenciliğinde vs. Microsoft Excel’i kolay ve basit adımlarla tam anlamıyla uzman seviyede öğrenmek isteyen bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmaktadır. Daha önceden herhangi bir Microsoft Office uygulamasını dahi kullanmamış kişiler için dahi kolayca öğrenebilecekleri seviyeden uzman seviyede kullanıcılara kadar geniş bir kullanıcıya hitap etmesi için özenle hazırlanmaktadır. Ücretsiz Excel Eğitimleri sürekli ilave ekler ile zenginleşmeye devam edecektir. Ancak yine de masraflarım için ve göstermiş olduğum emeğim için bana maddi destek sağlamak isterseniz sayfa altında hesap bilgilerime ulaşabilirsiniz.

Sıfırdan Excel Öğreniyorum

1. Bölüm - Temel ve Orta Seviye Eğitimleri

2. Bölüm - İleri Seviye Eğitimleri

Sıfırdan Excel Öğreniyorum isimli konu başlığıyla herkes için ücretsiz excel derslerine elimden geldiğince bu sayfadan ve youtube kanalı üzerinden devam edeceğimi bilmenizi isterim. Yeni bir eğitim videosu çektiğimde bu sayfayı güncelleyeceğim için sayfayı da takip edebilirsiniz. Ayrıca web sayfam üzerinden hem excel hem de farklı konularda işinize yarayacağını düşündüğüm bir çok bilgiye ulaşabileceğinizi bilmenizi isterim.  

Sayfama destek olmak için yorumlarınızı bekliyorum.

Banka bilgileri : DİLAVER AJDER

TR84 0020 5000 0068 5515 9000 02

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.