Tüm sesler iPhone X’in piyasaya çıkmasını çevreliyor ancak Apple 12 inç MacBook için yeni bir deri kılıf aksesuarı başlattı. IPad Pro’nun Deri Kılıfına çok benzer görünen 12 inçlik MacBook’un Deri Kılıfı, Eyer Kahverengi veya Midnight Blue renklerinde mevcuttur.
IPad Pro Deri Kılıfın aksine, MacBook sürümünde deri yatay kenarı boyunca bir yarık bulunur. Bu, daha az seyahat olması nedeniyle, 12 inç MacBook’u takmak veya çıkarmak için daha kolay olmalı.

Ayakların MacBook’un alt kısmına yerleştirilmesi için bileziklerin arkasında dört ayak girintileri fark edeceksiniz. Dikkatlice, manşon, cihaz içeride iken MacBook’unuzu bir USB-C kablosuyla şarj etmenizi sağlar. Şüphesiz, kollar ucuz değildir; Her ikisi de 149,00 $ karşılığında satışa sunuldu. Maliyeti haklı çıkarmak için Apple, yüksek kaliteli Avrupa deri malzemeden yapıldığını ve MacBook’unuzun alüminyum kaplamasını korumak için yumuşak bir mikrofiber iç mekan bulunduğunu belirtiyor.

Bugün başlayan 12 inç MacBook için 1 İş Günü ücretsiz gönderim süresi ile Deri Kılıf sipariş edebilirsiniz. Daha ucuz bir şeyler arıyorsanız, Amazon’da bulunan sahte deri kol olan MoKo Sleeve Bag ile iyi bir deneyim yaşadım. Mürekkep, Apple Deri Kılıfı kadar neredeyse hoş değil, ancak biraz daha yastığa sahip ve MacBook Deri Kılıfı gibi içerdiği MacBook’unuzu şarj etmenizi sağlar.

Kategoriler: Diğer

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.