Geçtiğimiz yıl Samsung’un karları, Galaxy Note 7s patlaması nedeniyle darbe aldı ancak bu yıl, üç ana bölüme yeni başkan atadığından yürütme kargaşasına rağmen ürün serisi beklendiği gibi performans gösteriyor. Tesadüfen değil, Samsung, üçüncü çeyrekte (çizgiyi sürdürecek şekilde) rekor bir seviyede 12,91 milyar dolar işletme karı kaydettiğini açıkladı ve aynı dönemde geçen sene yaptığı çeyrekten üç kat fazla çıktı.

Bununla birlikte, şirket Galaxy Note 8 satışlarını “güçlü” hale getirirken, insanlar daha ucuz telefonları tercih ettikçe mobil kazançları aslında düştü. Para, Samsung Galaxys veya başka bir şey olsun, sunuculara ve telefonlara benzer şekilde, yakında piyasaya çıkacak olan iPhone X’teki OLED ekranları gibi Samsung cips ve ekranlarında. Üç yeni gelen yönetici şunlar:

Ekran

Kinam Kim, 1981 yılında şirkete katılan ve yarı iletkenlerde IEEE’nin tanınmış bir otoritesidir ve Samsung İleri Teknoloji Enstitüsünün başında bulunmuştur; Samsung Display CEO’su; Bellek Yöneticisi, Sistem LSI İşletmeleri ve bugüne kadar yarı iletken iş dünyasından sorumluydu.

Tüketici Elektroniği

HS Kim, pek çok ekran teknolojisi devrimiyle 11 yıl üst üste küresel TV satışlarında en üst sıraya yerleşen Şirkette önemli bir rol oynamış görüntü ürünlerinde lider bir uzman.

Mobil

DJ Koh geçtiğimiz günlerde, mobil Ar-Ge’nin bir önceki başkanı olarak yaptığı engin deneyimlerine dayanarak, farklı ürün ve hizmetler ile amiral gemisi Galaxy akıllı telefonlarının gelişimini denetleyerek, mobil işletmede sağlam sonuçlar verdi.

Kategoriler: Diğer

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.