Bitcoin ve diğer altcoinler ilk zamanlarda ilgi görmezken günümüzde çok fazla ilgi görmeye ve değerlenmeye başladı. Bitcoin ve altcoinler hakkında bir çok yabancı kaynağın yani sıra birden fazla da Türk kaynak bulmak mümkün.

Fakat forum sitesi tarzında bir site bulmak pek mümkün değil. Bitcoin ve altcoinler konusunda görüş alabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz, kripto para karşılığı ticaret yapabileceginiz, tartışma yapabileceğiniz bir site olarak karşınıza çıkmış bulunmaktayız.

Sitemizin amacı hem insanlara bu kripto paraları tanıtmak onlar hakkında bilgi alışverişi sağlamak çeşitli etkinliklerle üyelerimize kripto para dağıtmak ülkemizi bu alanda ileriye taşımaktır. Ülkemizde yeni yeni gelişen bu kripto paralar hakkında her türlü güncel bilgiyi her türlü analizleri sitemizde bulabilirsiniz.

Sitemizin amaçlarından biride ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek. Unutmayın bir şeyler vermeden bir şeyler beklemek bizim tarzımız değil. Sitemizin amacı ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak her alanda olduğu gibi bu alanda da ülkemizi en iyi temsil etmek bizim hedefimiz.

Bitcoin Türkiye ekibi olarak sizlere en iyi bilgiyi vermek en temiz en güncel kaynaklarla sizi aydınlatmak bizim gayemizdir. Bu kadar bahsettik peki sitemizde ne gibi etkinlikler düzenleniyor birazda bunlardan bahsedelim ücretsiz kripto para dağıtımlarımız olacak çeşitli yarışmalarla kripto para dağıtımlarımız olacak, öğrencilere kripto para dağıtımlarımız olacak kısaca Türkiye’de henüz yeni gelişen bu platformda sizleri de aramızda görmek isteriz.

Kategoriler: Diğer

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.