Tayvan Taoyuan’daki iHotel’in her odası, parlak, çevreci, büyük monitör ve oyun etrafında tasarlanmış pahalı sandalyelerle tamamlanmış değil, sadece iki tane yüksek performanslı oyun bilgisayarı içermektedir. Ziyaret etmek ve birkaç saat oynamak isterseniz otel lobisi bile birkaç oyun bilgisayarı ile doludur. Oyun oynayacak şekilde tasarlanmış iHotel’i kontrol edin:

IHotel lobisinin kendisi bir oyun cenneti

IHotel’e girer girmez, gerçek bir oyun salonu bulacaksınız. Birkaç yüksek performanslı oyun bilgisayarı, aksesuar ve oyun merkezli sandalyelerle birlikte geliyor.

High-end oyuncu sandalyeleri

IHotel’deki her oyun istasyonundaki sandalyeler DXRacer’dan geliyor, bu şirketler yüksek kaliteli, pahalı oyun sandalyeleri üretiyorlar. Bu modeller, yüksek performanslı otomobillerde bulacağınız kepçe koltuk tasarımından sonra gelir. En pahalı model 600 dolar!

Oyun donanımı en üst düzeydedir

Her oyun istasyonu parlayan klavyeler, parlayan fareler ve ASUS’un geniş 32 inç monitörleri ile tamamlanmıştır. Tüm bilgisayarlar, ciddi grafikler ve pürüzsüz oyun için satın alabileceğiniz en güçlü ekran kartlarından birine sahipler, Nvidia GTX 1080ti. iHotel her bir bilgisayarın ne kadarının ne kadar maliyetli olduğunu söylemiyor, ancak bu kalibre bilgisayarların çoğu 1.000 doları aşıyor. Nvidia GTX 1080ti kartı tek başına 650 dolara mal oluyor.

Oyuncular, diğer lobi sakinlerine karşı oynayabilir veya çevrimiçi oyun topluluğu ile oynamak için oturum açabilir

Her oda iki güçlü oyun bilgisayarı ile birlikte geliyor

Her odada oyun bilgisayarı ikilisi, bir monitör için oldukça büyük bir boyutta olan 32 inç monitörlere de sahiptir.

Kesinlikle lüks

Odalarda ayrıca duvara monte edilmiş 46 inç’lik TV’lâr

Dışarı çıkıp şehri keşfetmek ister misiniz, yoksa perdeleri kapatır ve saatlerce oyun oynamaya mı devam edersiniz?

Rain döşemeli mermerler

Düşündüğün kadar pahalı değil

Odalar, yaklaşık bir gecesi 100 $ oyun PC’leri her oda içinde iyi bir şekilde kullanırsanız kötü bir anlaşma değil. Oteldeki oyun PC’lerini kullanmak için otelde bir gecede kalmanız da gerekmez. Mashable, hafta sonları saatte 12 dolara, 15 saat boyunca 75 dolara kalabileceğinizi ve oynayabileceğinizi bildirdi.

iHoteli kesinlikle ziyaret edin!


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.