4 Ekim’de Google’ın bir ya da iki telefon açacağından eminiz. Ancak şimdi, şirketin sürprizlerle karşı karşıya kalacağını merak ediyoruz. Uzun süredir çalışan bir Android haber sitesinde, iki hafta içinde açıklanacağı iddia edilen bir tane değil, iki tane değil, beş yeni Google donanım ürünü için resimleri ve fiyatları ele aldığını bildiriyor. Bu sızıntılardan hiçbirini bağımsız olarak doğrulamadık, ancak gerçek anlaşmaya benziyorlar. (Google bir yorum talebine derhal yanıt vermedi.)

1. Pixel 2

Diğer ayakkabının düşmesini bekliyorduk. Artık Samsung’un Galaxy Note 8, LG’nin V30 ve Apple’ın iPhone 8 ve iPhone X’leri kendileri ortaya çıkardığı için Google Pixel 2, beklediğimiz son önemli telefon. Birkaç görüntü gördük, bir sürü söylenti duyduk, daha yüksek fiyat ve muhtemelen kulaklık jakı ihmalatı da dahil.

Ne yazık ki, site donanımın kendisi ile ilgili pek çok ayrıntı onaylamıyor. Ancak Droid Life, HTC’nin ürettiği telefonun 750 $ (kabaca 555 £ ya da 935 $) için 128GB veya 750 $ (64GB) ile 64GB depolama alanı bulacağını söylüyor.

2. Pixel 2 XL

iPhone gibi gelecek Pixel muhtemelen tek bir boyuta gelmeyecek, LG tarafından üretildiği bildirilen Pixel 2 XL, muhtemelen aynı gün başlayacak. Normal ve artı boyutundaki sürümlerin ekran boyutu dışında herhangi bir farklılığa sahip olup olmayacağı görülecek. (Geçen yıl, iki telefon aynıydı, ancak ikisi de HTC tarafından yapıldı.)

Pixel XL 2, 850 $ (yaklaşık 630 £ ya da 1.060 $) ya da 950 $ (yaklaşık 700 £ ya da 1.185 $) ile 64GB ya da 128GB depolama alanı ile güzel bir siyah-beyaz panda varyasyonuna gelecek.

3. Google Home Mini

Google’ın Amazon Echo akıllı hoparlörüne bir yanıtı vardır, ancak daha popüler (ve çok daha ucuz) Yankı Nokta ne olacaktı? Google Home hoparlörünün minyatür bir sürümünün fısıltılarını duyduk ve şimdi Droid Life ilk fotoğrafları ve fiyatı gösteriyor.

Droid Life, Yankı Noktası ile aynı 50 $ ‘a (yaklaşık 40 £ ve 65 $) mal olacağını iddia ediyor. Bu fotoğraflar hakkında açıkçası göremediğiniz başka bir şey bilmiyoruz. Örneğin Üç renk, dört LED üstte, tıpkı tam boyutlu Google Evre’de olduğu gibi muhtemelen takas edilebilir kumaş kapakları var.

4. Google PixelBook

Google’ın başka bir dizüstü bilgisayarı var mı? Kesinlikle benziyor ve Droid Life söylentisi, arka planda dokunmatik bir ekran kapağı ve basınca duyarlı, eğime duyarlı kalemi destekleyerek Microsoft’un Yüzey Kılıfı için düzgün püskürtülmesini öneriyor.

Eski Chromebook Pixel gibi yeni Pixelbook da, çıplak kemikleri Chrome OS’u çalıştıran bir makine için oldukça pahalı geliyor. (Google’ın önceki dizüstü bilgisayarları Windows veya Mac programlarını çalıştırmaz – yalnızca web siteleri ve Android uygulamaları) 128GB sürüm için 1.200 $ ‘dan başlar ve 512GB alan için 1.750 $’ dan başa doğru droid gelir.

5. Yeni Daydream Manzarası

Son olarak ve muhtemelen Google’ın, çeşitli Android telefonlara sanal gerçeklik desteği eklemesi gereken yeni bir Daydream View VR kulaklığı var gibi görünüyor. Resimlerden neyin değiştiğini, kumaş için biraz farklı bir dokunun ötesinde ve bir telefon takılı olmadığında kapak ile başlık arasındaki daha az fark olup olmadığı tam olarak belli değil.

Garip bir şekilde Droid Life, yeni Daydream View’in, kumaş, büyütücü lensler ve NFC ve kauçukun bazı akıllı kullanımları için yardımcı olmak için kulaklık setinden başka bir şey olmamasına rağmen, Google’ın önceden şarj ettiği 80$ ‘dan 100 Dolar’a mal olacak 100 dolara mal olacağını bildiriyor. telefon kendini VR’de yönlendiriyor. Belki de denetleyicinin bazı yeni sensörleri var mı? Sanırım 4 Ekim’de öğreneceğiz!


1 yorum

Boyla Kutlug Yargan · 22 Eylül 2017 17:30 tarihinde

Çok güzel makale.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.