Samsung, Güney Kore’de bir ton Galaxy Note 8 ön sipariş aldı ve şimdi ülkedeki telefonun ilk satışlarıyla ilgili bazı sayılar ortaya çıktı. The Investor tarafından sağlanan bir rapora göre, şirket satışlarının ilk hafta sonu boyunca 270.000 Galaxy Note 8s satmayı başardı. Ülkenin taşıyıcıları SK Telecom, KT ve LG Uplus, 15 Eylül’de Galaxy Note 8 için 200.000 yeni abone aldı ve cihaz 16 Eylül’de 70.000 ilave abone ertesi gün geldi.

Galaxy Note 8’in ön sipariş için mevcut olduğu sekiz günde şirketin aldığı 850.000 ön siparişin 32%’sini oluşturan bu 270.000 tüketicinin sayısı önemli. Bunu Galaxy Note 7 ve Galaxy S8’deki sayılarla birleştirirsek, bazı ilginç sayıları görebilirsiniz. Galaxy Note 7, ilk satış gününde 160.000 abone bulmayı başarırken, 260.000 tüketicinin Galaxy S8’i satışlarının ilk gününde yakaladı. Gördüğünüz gibi, Galaxy Note 8, en azından Kore’de Galaxy S8’e kıyasla satışlarının ilk gününde daha da fazla talep görüyor ve bu da oldukça şaşırtıcı. Şüphesiz, Galaxy S8 genelde daha popüler kulaklıktır ancak Galaxy Note 8’in popülaritesi açıkça artıyor ve selefi bazı ciddi sorunlar yaşadığı ve nihayetinde raflardan çekildiği kesinlikle bu işin tümünde rol oynamaktadır; bazı tüketiciler Galaxy Note markalı cihaza el koymak için iki yıl bekliyorlardı.

Şimdi, Hanwha Investment and Securities’in bir analisti, Samsung’un 12 milyon Galaxy Note 8 ünitesine kadar kamçılayacağını ve Galaxy Note 5’in satış rakamlarını kolaylıkla ezeceğini öngörüyor. Bilinmeyen sizler için, 8.5’i satmayı başardı. milyon Galaxy Not 5 adet. Galaxy Note 8, geçen ay New York’ta ilan edildi ve aslında Galaxy S8 kardeşlerine oldukça benziyor ancak daha az kavisli bir vücuda sahip. Daha büyük bir ekran nedeniyle daha büyük ve S Kalem kalemi ile geliyor. elbette. Bu yakışıklı, Güney Kore’de Exynos 8895 ve diğer bazı pazarlarda yakıt alıyor; Snapdragon 835 ABD’de cihaza yakıt veriyor. Galaxy Note 8, 6.3 inç QHD + Süper AMOLED Infinity ekranında spor yapıyor ve arkasında çift kamera ayarı var.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.