Bungie, oyuncuların stüdyonun ne tür problemlerden haberdar olduğunu ve aktif olarak düzeltmek için çalıştıklarını bildirmeleri için Destiny 2 bilinen sorunların listesini güncelledi. Stüdyo bunları son haftalık blog yazısında özetledi.

Sınırlı sayıda çok oyunculu etkinlik olan Nine Trials, bu hafta yanlış zamanda devre dışı kaldı. Devam ederseniz, Cuma günü saat 10:00 PT’den saat 2: 00 PT’ye kadar çalışmasını bekleyebilirsiniz. Bungie’nin farkında olduğu ve üzerinde çalıştığı bir diğer konu, Clan XP’nin halka açık olayların tamamlanması üzerine her zaman verilmez olmasıdır. Bungie, Clan Engrams’ın üyelere verilmediği bir sorunun farkında olduğunu söyledi. Bungie tarafından sağlanan bir nota, bir klandan ayrılır ve haftalık sıfırlama işleminden önce başka bir Klan Engramı kazanamazsınız.

Ayrıca, Destiny’nin mikro işlemci mağazası Eververse ile ilgili bir sorun var. Oyuncular, “Gümüş Senkronizasyon Beklemede” ve “Sorgu Başarısız” gibi hatalarla satın aldıktan sonra Gümüş almada gecikiyor. Destiny 2 Silver’ı satın aldıysanız ancak hesabınıza henüz bağlı değilseniz Destiny’yi tamamen kapatın, konsolunuzun önbelleğini temizleyin, oyunu yeniden başlatın ve ardından karakterinizi seçin. Bungie, daha kalıcı bir çözüm uygulanana kadar sorunu çözmeli, dedi. İşe yaramazsa, bu Eververse İletişim Formu aracılığıyla Bungie’ye ulaşabilirsiniz.

Destiny 2 Bilinen Sorunlar:

  • Bu haftanın ritüel sıfırlamasıyla dokuzuncu duruşmalar düzgün bir şekilde devre dışı bırakılmadı. Devam ederseniz, oyuncular bu aktivitenin her Cuma günü saat 10:00 PDT’den Salı günü 2:00 PDT’ye kadar olmasını beklemeliler.
  • Oyuncular “İmparator Mühürleri” kazandığında “Ekselansları Mühür” macerası adımı doğru bir şekilde artmıyor.
  • Zaman zaman, Exodus Crash Nightfall grevinde cisimler düzgün bir şekilde ortaya çıkmaz. Oyuncular, etkinlikleri doğru bir şekilde ortaya çıkarmak için hedefleri yeniden başlatmaları gerekebilir.
  • Genel etkinlik tamamlamaları, tamamlandıktan sonra Clan XP’yi doğru bir şekilde onaylamıyor.
  • Bir oyuncu, belirli bir haftada bir alternatif bir karakter baskın anahtarı edindikten sonra yeni bir karakter oluşturursa, anahtar yanlışlıkla Karakter Envanteri’nden kaldırılır. NOT: Raid tuşları, haftalık her ritüelin sıfırlanmasıyla birlikte tasarım gereğince kaldırılır.
  • Klan Engramlar bazı hak edici oyunculara ödüllendirilmiyor. NOT: Bir oyuncu bir klandan ayrılır ve haftanın ortasında yeni bir klan katılacak olursa, haftalık yeniden kurulum tamamlanıncaya kadar daha fazla Klan Engramı kazanamazlar.

Diğer Destiny 2 haberinde Bungie, oyun sunucularının gelecek turda bir tur bakım için çevrimdışı olacağını açıkladı. Sunucular 5 saat veya daha fazla süre kapalı kalacak.

Kategoriler: Oyun

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.